4 Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. ONTHEVEN. Topographisehe Dienst. OVERLEDEN. Artillerie. twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebroken dienst, aan den kap. H. B. van Rhijn en de le lrs. E. C. van Swieten en J. G. Gerritsen twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, met wijziging van het reeds toegestaan eenjarig verlof buiten bezwaar van den lande, aan den len It. G. Ripping; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. G. H. Slot. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. P. J. 0. C. Kern en den 2en It. W. M. A. Hojel. Twee jaren verlof naar Europa, wegen 12 jaren onofgebroken dienst, aan den kap. .T. C. II. Fischer. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den le It.-kwm. A. H. Verniers van der Loeff. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. J. Bijleveld; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. V. Koblcr. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, onder toekenning van pensioen, de kol. H. C. II. Ruempol en de maj. L. J. Popelier; eervol ter zake van lichaamsgebreken, niet ontstaan in en door den dienst, met toekenning van pensioen, de le It. J. W. F. Knijpers; eervol als milit. commandant van de Z. en O. afd. van Borneo, de kol. P. P. II. van Ham. Op verzoek van zijne plaatsing bij de triangulatiebrigade de le lt. L. A. Bakhuis. le It. A. A. Hosang.

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 597