4 Opgedragen. Ingetrokken. Verleend. Cavalerie. Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Om naar Nederland terug te keeren, aan den kap. J. P. F. G. E. Delpij en aan de le lts. R. A. Jackson en J. P. Vethake. De overplaatsing bij het 5e bat., van den le lt.-adj. (J. P. R. de Klcrck; bij het gam. bat. van Palembang, van den kap. J. Britt; bij het garn. bat. van de Wester afd. van Borneo, van den le lt. T. Dijkstra. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. P. A. van der Loeff, de le lts. H. A. D. Koedijk, C. F. R. de Klerck en J. Boot en aan E. C. van Swieten, met wijziging van het aan hem reeds toegekende verlof wegens 12 jaren onafgebroken dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebroken dienst, aan den kap. W. A. Godin. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H. C. Moorrees. Een maand verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. E. Stiemens. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebroken dionst, aan den ritmeester J. W. A. Tichler. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. L. Adrian1 en den le It. P. G. T. Bosch. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebroken dienst, aan den maj. G. Feuilletau de Bruijn. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den magazijnm. 2e kl. (le It.) L. Kranendonk. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. J. J. Staal. Zes maanden verlof naar Europa, buiten bezwaar van den Lande, aan den len It. N. Plantenga. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kap.-kwm. P. Gallas en J. H. W. Immink en aan den le lt.-kwm. D. C. Achenbach_ Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. J. J. V. Haak. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pensioen, dc kolonel R. P. de Groot en den kap. J. B. G. a Brassard; eervol als milit. commandant van Celebes, Menado en Timor, de luit. kol. .G. H. R. Halewijn.

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 601