A rtillerie. Genie. OPGEDRAGEN. Infanterie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. VERLEEND. Infanterie Cavalerie. Artillerie. Genie. bij het gam. te Meester-Cornells, de apoth. 2e kl. H. Faber. GESTELD. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de maj. G. A. Kuskij. HERSTELD. lil activiteit, boven do formatie, de maj. A. J. J. Staal. Oin naar Nederland terug te keeren, aan den le It. J. Stroeve. INGETROKKEN. De overplaatsing bij het 5e bat. van den le It. adj. E. A. von Winning; bij het 16e bat. van den 2e lt. O. L. Kalfsterman; bij het garn. bat. van de Wester afd. v. Borneo van den le It. H. Jonker bij het Subsistenten kader te Batavia van den kap. N. C. van Ileurn. De overplaatsing bij het garn. te Medan, van den 2en It. kwm. A. J. A. Brandon Bravo. De overplaatsing bij het hospit. te Pelantoengan van don oh', v. gez. 2e kl. Dr. G. van der Harst. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den len It. J. II. H. Donnners twee jaren verlof naar Europa wegens 15 jaar onafgebroken dienst, aan den kap. W. P. Wetselaar; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. H. Willink Ketjen en R A. Wijgersma, en aan de le lts. W. G. II. Sterkenbrug en E. W. van Baerle; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan den kap. F. W. G. Merz. Een jaar verlof naar Europa wegens 15 jaar onafgebroken dienst, aan den ritm. F. D. E. A. J. M. Rudolph. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan le It. H. W. J. Stroband. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den Generaal majoor J. P. van der Eb. en aan den kap. L. G. Krol van der Hoek; twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaar onafgebroken dienst, aan den kap. H. B. de Vries;

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 607