Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. Infanterie. Geneeskundige Dienst. ONTHEVEN. Infanterie. zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. M. A. J. de liaan. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. kwm. G. J. F. Stompeldissel nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. kwm. F. A. Bressier. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den apoth. Ie kl. E. Nunes en aan den apoth. 2e kl. C. W. Boudier; een jaar vei lof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan den off. v. gez. 2e kl. C. II. Stratzj zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. N. C. J. Rahder en aan den paardenarts le kl. L. J. Hoogkamer. ONTSLAGEN. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd, onder toekenning van den tit rang van kolonel en met behoud van recht op pensioen de lt. kol. J. A. Vink; op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de kaps. J. C. A. Christen en J. B. Bartels; op verzoek ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de le It. C. D. J. van der Star; op verzoek eervol wegens volbrachten diensttijd en met, behoud van recht op pensioen, de kap. M. J. Nix, Jhr. T. R. J. W. van Grotenhuis van Onstein, J. W. Wijs en J. D. Klaasen; eervol, als milit. Commandant van Palembang, de kol. M. Segov. Wegens atioop van zijn dienstverband, op verzoek eervol, de tijdel. off. v. gez. 2e kl. A. H. W. Gürtler. Eervol van zijne adjudantsbetrekking de le It. adj. P. W. Scheffe- laar Klots. OVERLEDEN. Kap. J. B. Hiltermann, le lt. H. J. Laarhuis en H. J. W. Postma, 2 It. kwm. A. Frowein.

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 608