4 OPGEDRAGEN. Infanterie. Ingetrokken. Infanterie. Artillerie. Generalen-Staf. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. Infanterie. Militaire Administratie. GEVOERD. Geneeskundige Dienst. GEDETACHEERD. Infanterie. Om naar Nederland terug te koeren, aan den kap. J. K. Wijmans, Do overplaatsing bij do garn. comp. van Banka van den le It. H. B. van der Goot. VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan don lt.-kol. E. M* A. A. K. Frackers, de kaps. H. J. B. Clerkx en P. W. Stort, en do le It. S. Boodt Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaar onafgebroken dienst, aan den kap. P. A. H. van der Haas; Een jaar verlof naar Europa buiten bezwaar van den lande, aan den 2e It. J. T. Terbruggen Hugenholtz; Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den majoor A. Aeilkema. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de le lts. P. J. Loijsen Dillié en J. B. zon. Twee jaren verlof naar Europa wegens 15 jaar onafgebroken dienst, aan den lt.-kol. L. Swart. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, buiten bezwaar van den lande, aan den kap.-kwra. J. A. 't Hooft. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le ld. J. F. Tulleners en den apoth. 2e kl. J. C. Leusden. ONTSLAGEN. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de kaps. E. W. E. Kok, en P. J. van Driest en de le It. P. P. J. Lignac. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en mot behoud van recht op pensioen, de kap.-kwm. H. Prins. Voor memori, de dirig. off. v. gez. le kl. C. D. Schiickink Kool. Voor den tijd van vijfjaar: bij het leger in Nederland, de kaps. J. Langenbach on P. L. A. Col-

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 613