650 P. S. Je signale encore spécialement le lieutenant Nicole, qui après avoir fait panser sa blessure se rendit derechef au champ de bataille; le sous- lieutenant Uberfeld, qui après avoir été atteint du vent d'un boulet, qui lui enleva le chacot et lui fit enfler la tête et perdre l'ouïe, n'a pas voulu quitter le champ de bataille. Le capitaine Sibire, adjudants-major Bekins et Mulder; les lieutenants Gallat; sous-lieutenant Fredriks; l'adjudant Vermeulen Krieger (1), caporal AVagenaar, caporal Gruinketambour Zwalen, caporal Meurs, sergents AVyer, Schouten et van der Meulen. (Signé) Demoulin. CORRESPONDENTIE. Kapitein van den Genei-alen Staf J. J. K. Enthoven. Een overdruk uit het Album der Natuur van Uw opstel. „De topographische opne ming der Westerafdeeling van Borneo" in dank ontvangen. Secretaris der Redactie Marineblad, te Helder. Eerste aflevering „Marine blad" in dank ontvangen. The coal-fields of Malaysia. In dank ontvangen. le Luit.'-kw artier meester A. F. L. Faubel. Nog één maand geduld s. v. p. le Luit.-adjudant J. M. Ente van Gils. Uwe brieven van 14 en 21 Mei jl. ontvangen; zoodra het slot van het bij laatstbedoelden brief toege zonden stuk in mijn bezit zal zijn, zal ik U schrijven. Mars te B. Onmogelijk. Luit. H. C. Stoelman te Atjeh. De afdrukken bedoeld in de Correspon dentie der 2e aflevering zijn uitverkocht; wanneer U een herdruk wenscht, zooals in de Correspondentie der oe aflevering wordt bedoeld, gelieve U zich vóór Uit0. Juli a.s. tot de Uitgevers van dit Tijdschrift te wenden. Red. 1Een goede bekende uit do Indiaohe Krijgsgeschiedenis. Red.

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 101