4 Gesteld. Militaire Administratie. HERSTELD. Ingetrokken. Geneeskundige Dienst. VERLEEND. Infanterie. Genie. Geneeskundige Dienst. Militaire Administratie. BELAST. Infanterie. bij dat te Soerabaja, de dirigd. off. v. gez. Ie kl. C. H. Vechtmann bij dat te Malang, de off. v. gez. 2e kl. H. Koppeschaar; bij dat te Medan, de off. v. gez. 2e kl. F. A. Karthaus; bij het garn. te Seroewaij, de off. v. gez. 2e kl. G. Slotemaker. Ter beschikking van den Hoofd-intendant der milit. adm., de maj.-int. C. W. van de Ven; op non-activiteit wegens overcompleet in zijn rang, de le It.-kwm. J. van der Linden. In activiteit, boven de formatie, de le lt.-kwm. J. van der Linden. De overplaatsing bij het garn. te Batoe-Djadjar, van den off. v. gez. 2e kl. P. J. Diephuis. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts. G. B. de Jong en J. M. A. ter Beek; twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaar onafgebroken dienst, aan den lt. kol. F. C. A. J. Schnelle; twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebroken dienst, aan den maj. II. L. Vorstenbos; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. R. A. T. Wijgersma; het verleende verlof naar Europa, wegens 15 jaar onafgebroken dienst, aan den len lt. F. Westerbeek gewijzigd in dat van twee jaren wegens ziekte. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den magazijnm. le kl. (kap.) J. M. Schmitz. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den paardenarts 3e kl. (2e lt.) R. Takens twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaar onafgebroken dienst, aan den den off. v. gez. le kl. J. M. Kunert; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. N. J. C. Rahder. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap.-int. B. C. Schuijlenburg zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den le lt.-kwm. G. W. Kejjzer. Met het civiel gezag te Pakan Kroeug Tjoet, de le It. M. Neelineijer.

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 601