4 ONTSLAGEN. Infanterie. Militaire Administratie. BELAST. Infanterie. Gedetacheerd. Overleden. vier maanden verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. Dr. C. Grebe de Haan nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den apoth. 2e kl. J. C. Leusden. Eervol, als commandant der 2e mil. afd. op Java, de Generaal Majoor J. A. Vetter; eervol, als milit. commandant den Lampongsche districten, de kap. J. W. van den Broek; eervol, ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de le It. G. Caviet; op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de le It. A. A. van Vloten; op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de le lts. E. G. H. Kruijsboom, W. A. J. van der Heu len en J. H. Geerling. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap.-int. P. A. Jung. Met de waarneming der betrekking van commandant der 2e mil. afd. op Java, de kolonel A. W. H. Perelaer. Om als leeraar werkzaam te zijn aan den Hoofdcursus in Nederland, de le lt. der inf. K. van der Maaten en de le lt.-kwm. F. A. Bresser; bij het Hoofdbureau van den Generalen Staf, de kap. der art. P. C. van der "Willigen bij het 9e bat. inf., de kap. der genie J. Frenkel; bij de 2e opnemingsbrigade van den Topographisehen dienst te Fort de Koek, de le lt. der inf. P. A. Gallas. Off. v. gez. le kl. L. E. Winsser.

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 607