4 GEDETACHEERD. Infanterie. Infanterie. Cavalerie. Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Cavalerie. Bij het Leger in Nederland, voor den tijd van 5 jaren, de kap. N. C. van Heurn, de le It. J. Spaan en Jhr. C. F. Goldmann. VERLEEND. Twee jaren verlof' naar Europa, wegens ziekte, aan de le It. A. W. Brunt, W. Cath en J W. A. W. Moquette; een jaar verlof, buiten bezwaar van den lande, aan den le It. J. Smit Sibenga zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de le It. C. J. van Dort en E. G. A. L. ter Haar; drie md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. E. N. B. Otken. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den ritra. A. von Woifskeel Reichenberg. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le It. J. Doijer «n F. F. W. van der Zande. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte aan den kap. K. J. JLeeflang; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H. A. G. -von Dentzsch. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj.int. M. F. J. G. Brouwer. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaar onafgebroken dienst, aan den mil. apoth. le kl. H. van Os; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. W. F. Y. Sterk en den off. v. gez. 2e kl. N. IJpes. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, onder toekenning van •den titulairen rang van majoor, en met behoud van recht op pensioen, de kap. A. J. Yisser; op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de maj. C. J. van Temmen, de kap. H. L. van den Ende. Op verzoek, eervol, de le It. C. I. A. Statkowski.

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 587