243 1. Verklaring omtrent de voedingligging en verpleging aan boord. (Model 1.) 2. Proces-verbaal van overledenen gedurende de reis. (Model 2.) Bij dit stuk moet een acte van overlijden worden overgelegd, af gegeven door den gezagvoerder, als waarnemend ambtenaar van den burgerlijken stand. Bij vermissing moet een door den gezagvoerder geteekend proces verbaal worden ingediend, waarin o. a. vermeld moeten worden dag, datum en plaats van vermissing, benevens de oorzaak of vermoedelijke oorzaak daarvan. 3. Journaal. (Model 3). Dit is een dag voor dag bijgehouden aanteekening van alles wat op het detachement betrekking heeft; zooals verrichte diensten, in deeling en sterkte van de wacht, maatregelen genomen in vreemde havens, op reeden en in het Suez-kanaal, verandering der sterkte, aantal zieken, extra verstrekkingen, enz. enz. Hoewel hiervoor geen bepaald model is aangegeven, vermeen ik dat het hierbij gevoegde model, dat te Harderwijk gedrukt verkrijg baar is, aanbeveling verdient. 4. Journaal strafhoek. (Model 4). 5. Proces-verbaal van het voorlezen der krijgsartikelen. (Model 5). 6. Proces-verbaal van de geneeskundige visitatie vóór het vertrek. (Te ontvangen van den commandant van het Koloniaal Werf depot). 7. Rapport der gehoudentheorieën en van den cursus. (Model 6, dat echter naar omstandigheden behoort gewijzigd te worden). 8. Sterktestaat in triplo. (Model 7) 9. Extracten stamboek van de Officieren. Alleen van officieren, die nog niet in Indië gediend hebben, worden stamboek-extracten ingediend en daarbij gevoegd eene verklaring van de betrokken officieren, dat zij de invulling van hun stamboek accoord hebben bevonden. 10. Dagregister van aan syphilis lijdende militairen tijdens den overtocht. (Model 8 c. q. met model 8a). 11. Stamboek-extracten van alle onderofficieren en minderen van het detachement.

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 254