- 244 - 12. Extracten strafhoek van idemafgesloten op den dag van debarquement. 3. Zakboekjes van idem met engagementsstaten. 14. Particuliere papieren van idem,met index. 15. Krijgswettenbladen van idem. 16. Kleeding stat en van iedere compagnie van het Koloniaal-werfdepot en de verzameling daarop. 17. Beivijs van te Harderwijk ontvangen wapens, 18. Betvijs van te Harderwijk ontvangen administratiekist, kwartier- mutsen, hand-en voetboeienenz. 19. Proces-verbaal van buiten schuld van den man verloren geraaide kleeding-en equipementstnkken. (Model 9). De verloren geraakte kwartiermutsen worden niet in dit proces verbaal opgenomen, maar verantwoord op het bewijs van ontvangen kleeding. 20. Borderel van te Harderwijk ontvangen gelden. 21. Staat van de uitbetaalde één dag soldij vóór het vertrek. 22. Opgave van tengevolge van onachtzaamheid verloren geraakte kleedingen equipementstnkken. Zooals ik reeds hiervoren aanstipte, wordt in den regel den dag- na dien van aankomst, de monstering gehouden door den commandant der le Militaire Afdeeling op Java. H. H. Officieren zijn daarbij gekleed in marschtenue. Na de monstering worden nu door den detachementscommandant nog ingeleverd a. De medegebrachte wapens, op een inleveringsbewijs in duplo (Model A). b. De administratiekist met kwariiermutsen, hand-en voetboeien, druknummers, enz, enz., op een inleveringsbewijs in duplo, waarvan het origineel wordt geschreven op de achterzijde van het te Hardei wijk bekomen ontvangstbewijs. (Model B). c. Na de uitbetaling der soldij stort de detachementscommandant de resteerende gelden in de kas van den kwartiermeester van het Korps, op een bewijs van verrekening in duplo, (Model C.) waaraan worden gehecht het borderel en de staat van uitbetaalde één dag soldij vóór het vertrek. (N°. 20 en 21.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 255