519 (vooral wanneer de spoorwegverbinding met Kokand is tot standge- komen), 4(J a 60000 man Turkmeensche troepen met inbegrip van de ongeregelde ruiterij van Samarkand, Taschkeut en Kokand, tenzij Engeland tot de verdediging van Herat mocht besluiten. In dit geval evenwel kuunen deze Turkmeensche troepen onmid dellijk over Baleh naar Kabul marcheeren, zoodat Rusland steeds in staat is de tweede periode van den veldtocht van uit Herat met 140 a 160000 man te beginnen. He dislocatie der Russische troepen, die in Trans-Kaspië, Bokhara, Turkestan en in het gouvernement Semirjetschensk, het dichtst bij do Noord-Westelijke Britsch-Indische grenzen staan, is de volgende: In Trans-Kaspië Te Aschabad (12 mijlen ten Zuiden van Groek-Tepe): het 1®, 2°, 3« en 4e bataljon der le Trans-Kaspische scherpschuttersbrigade; de staf der Trans-Kaspische Kozakkenbrigade met 1 regiment Kuban-Kozakken. Te Kisil-Irwat: 1 spoorwegbataljon. Te Kachka: 1 rijdende batterij Kuban Kozakken. 'Ie Oud-Serachs: het 5e bataljon Trans-Kaspische scherpschutters; Ie Sar-Yashet Se bataljon Trans-Kaspische scherpschutters; Te Merw: de staf der 2e Trans-Kaspische scherpschuttersbrigade met het 6" en 7® bataljon 1 regiment Kuban Kozakken 2 escadrons Turkmeensche militieen 1 Trans-Kaspische sappeurcompagnie. In Bokhara Te Kerki: de staf der 4® Turkestansche liniebrigade met het 9°, 14° en 19® bataljon. Te Tschardschui1 spoorwegbataljon en het 3e Turkestansche liniebataljon. In Turkestan Te Samarkand: de staf der 2e Turkestansche liniebrigade met het 6e, 8e, 11®, 12® en 17® bataljon; 1 rijdende batterij Orenburger Kozakken; 1 compagnie vestingartillerie; en het 2® regiment Ural Kozakken. In Taschkent: de staven van de 1® Turkestansche linie- en

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 530