Batavia, den 14611 November 1893. MM. HIJ., Naar aanleiding van het besluit, genomen in de jaar- lijksche algemeene vergadering van 27 April 1893 referte naar de zesde aflevering van het Ind. Mil. Tijdschrift van 1893, bladz. 561 heeft het bestuur der Officiersvereeniging tot onderlinge ondersteuning van nagelaten betrekkingen de eer H.H. leden aan te bie den twee voorstellen der commissie tot herziening van het reglement der vereeniging. Het eerste voorstel strekt tot billijke contributiere geling, met behoud van het beginsel, dat geen kapi taal wordt gevormd, doch slechts contributie wordt geïnd voor zoover er uitkeeringen moeten geschieden, terwijl het tweede voorstel is geschoeid op den voet eener levensverzekeringmaatschappij. Ten einde elk lid in de gelegenheid te stellen per soonlijk van zijn gevoelen te doen blijken, wordende in de eerstvolgende algemeene vergadering omtrent die voorstellen beslist verzoekt het bestuur den leden hunne stem daarover uit te brengen, b.v. „stemt voor het le voorstel" of „stemt voor het 2e voorstel" en daarvan tnededeeling te mogen ontvangen uiterlijk vóór 1 April 1894. De leden, welke buiten Nederl.-Indië vertoeven, kun nen hunne stemmen naar keuzo, b.v. per briefkaart, hetgeen ook geldt voor de leden in Indië, opzenden aan den correspondent in Nederland den heer H. L. J. Th. Smeets, Barentstraat 21, 's Gravenhage uiterlijk vóór 1 Maart 1894. Het bestuur voornoemd. De President W. H. Staverman. De Secretaris-penningmeester K. Musch.

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 546