580 November 1893. December 1893. Januari 1894. Februari 1894. Maart April 1894. 1894. C. J. Snijders, Kapt. der Genie aan de K. M. A. te Breda: De mobiele pantserfortificatie en hare waarde voor onze landsverdediging. W. Rooseboom, Luit.-Kolonel bij den Gen. Staf, Directeur der Hoogere Krijgsschool: Onze defensie. J. F. D. Bruinsma, Luit.-Kolonel der Inf. N. I leger, Commandant der Koloniale Reserve: De vermeestering van den Kraton. (Tijdvak uit den Atjehoorlog van af de verovering van de Groote Missigit 6 Jan. 1874 tot en met 24 Jan. d.a.v.) W. L. de Petit, Luit.-Kolonel bij den Gen. Staf: Verdedigingsstellingen en vestingen voor kleine staten in de strategie van onzen tijd. Dr. G. M. Slothouwer, Leeraar aan het Gymnasium te Rotterdam De veldtocht van 1710 in het Noord-Westen van Frankrij k. J. H. de Sauvage, Kapitein-Intendant van het N. I. Leger, Leeraar aan da Hoogere Krijgsschool: beschouwingen over de organisatie en den der militaire administratie van het Ned. Indische leger. Eenige werkkring CORRESPONDENTIE. lc luitenant der infanterie Ff. C. Stoelman. le luit. der cavalerie Jhr. L. D. C. de Lannoy. lu luit. der mariniers J. M. Ente van Gils. 2C luit. der infanterie E. ten Seldam. le luit. der infanterie J. J. B. Fanoy. gep. majoor der infanterie H. Oosterwijlc. ritmeester F. H. Montague. Uw verzoek is bij de Uit gevers overgebracht. In orde. Uw briefkaart van 25 Oct. in orde ontvangen. In orde ontvangen, id. Iets over de „positie der Indische officieren enz." in dank ontvangen. Uwe briefkaart van 28 November j.I. is aan de Uitgevers gezonden. Red.

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 591