Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. GESTELD. Infanterie. Infanterie. Genie. ONTSLAGEN. Geneeskundige Dienst. 3 Bij de gew. int. in de 2e mil. afd. op Java te Semarang, de 2e lt.-kwm. S. F. F. Bausch bij die in de 3e mil. afd. op Java te Soerabaja, de kap.-int. H. A. Engeringh bij die van Atjeh en onderh. te Kota Radja, de le lt.-kwm. Y. W. J. van der Linden en de 2e lt.-kwm. J. van de Winkel en J. M. Raaij makers bij het hosp. te Soerabaja, de kap.-kwm. A. G. Kempees. Bij den gew. en plaatsel. geneesk. dienst van Atjeh en onderh., de off. v. gez. 2e kl. A. H. Vorstman en S. Monnikendam; bij dien van Cel. Men. en Timor te Makasser, de off. v. gez. le kl. G. P. J. Theunissen bij het garnz. te Loeboe Sikaping, de off. v. gez. 2e kl. H. J. Kijlstra bij het garnz. te Pengaron, de off. v. gez 2e kl. O. Loreij bij het hosp. te Padang, de off. v. gez. 2e kl. Dr. H. W. Beekhuis; bij het hosp. te Soerabaja, de mil. apoth. 2e kl. H. Bruins; bij het hosp. te Bandjermasin, de mil. apoth. le kl. A. F. de Wolff. Op non-activiteit, op verzoek voor den tijd van een jaar, de 2e It. B. Teensma. VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. C. Roldanus, de le lts. J. F. Wenz, A. Yoorneman, F. W. Snithger en de 2e It. C. W. Mahn twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebroken dienst, aan den kap. W. Boer. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. W. A. C. Gout. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, de dir. off. v. gez. 2e kl. P. Schijff, onder toekenning van den tit. rang van dir.-off. v. gez. le klasse;

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 604