3 Topographische dienst. HERSTELD. Genie. INGETROKKEN. Militaire Administratie. Infanterie. Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Artillerie. Genie. Bij de 4e opii. brigade te Padang, de l6 It. opn. G. Knobloch bij de troepenmacht te Atjeh en onderh., ter beschikking van den Civ. en Milit. gouv. aldaar, de le It. opn. J. C. van der Belt. Boven de formatie in activiteit, de maj. J. Gr. L. Plantinga; De overpl. bij de gew. int. van Atjeh en ondh., van den kap.-kwm. N. A. de Voogt; de overpl. bij het hospt. te Semarang, van den le lt.-kwm. M. H. Kroonen- burg. VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. M. J. L. du Bois, D. Aubië en C. N. Kepper, de len lts. H. G. van Kesteren, Jhr. J. Sandberg en H. C. Kerkkamp en den 2en It. J. "W. Scholten; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. C. A. Poulus en den len It. E. W. Ostreig. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. P. J. Dibbetz en J. G. van Kooten. Een jaar verlof na ar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. J. C. Peereboom en den len It. J. F. Redeker. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. M. H. Kroonenburg. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. 1° kl. J. M. H. van Dorssen. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, de kap. J. E. Tulleken. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, de kap. J. Burlage. Op verzoek, eervol uit H. M. mil. dienst, de le It. A. Mollinger.

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 616