76 No. 5. 6. 7. 9. per transport Aan den kleedermaker Janssen voor het vervaardigen der omtrekken Voor 4^ El goud Lissengalon langs de stokken, a f 3.00 de El, bij den koopman van der Does. Voor het repareren van een zwaard aan de Leeuw, aan den zilversmid Pons Voor 13^ El gouden franje (voor memorie, als zijnde dezelve uit het groot militair kleedingsmagazijn ont vangen) Aan den teekenaar Snel volgens ingediende rekening voor het schilderen van het vaandel van het 12° Ba- tailion Infanterie Voor een stukje Chineesch Satijn, bij den Chinees op den Bazar Lama te Batavia Voor 75 vergulde koperen spijkers Voor het vervaardigen der 3 vaandels en het aan zetten der franje, aan de Naaister Totaal Bij te voegen het kostende voor het schilderen der 2 overige vaandels, als boven ieder a f 400.00. Totaal generaal zil ver. f 73 50 4 v 13 5 540 800 ƒ1340 Weltevreden, den 19en December 1839. De luitenant-kolonel kommandant van het 7e Bataillon Infanterie, (was get.) Neuilaus. Bij Grouv. besluit van 1 Mei 1840, N°. 5, werd, in overeenstem ming met het daartoe door den Commandant van het Leger gedane voorstel, bepaald, dat met de uitreiking van het vaandel aan het 12e Bataljon zou worden gewacht, totdat dit korps meer compleet zou zijn, terwijl dit ten opzichte van het 10e en lle Bataljon, welke korpsen ter Sumatra's Westkust waren gelegerd, zoo spoedig doenlijk door den kolonel Michiels zou geschieden, bij gelegenheid dat deze zich voor andere dienstbelangen ter plaatse, waar de staven dier ba taljons gestationneerd zijn, zou bevinden.

Indisch Militair Tijdschrift | 1893 | | pagina 87