141 de 2e diy. inf. met de artillerie, van uit Stuttgart, over Zazen- hausen en Zuffenhausen op Ludwigaburg los gaat en hierbij ten O. van den spoorweg blijft, de 5e (Zuider) divisie over Stammheim op Pflugfelden aanrukt. 3. Ik ben van plan de divisie morgen om 8 u. 30 m. v.m gedekt ten Z. en W. van Stammheim te verzamelen. 4. De rechtercolonne marcheert om 6.30 v.m., ten W. van den spoorweg, van Feuerbach over Schlotwiese, naar Stammheim, dat door de voortroepen moet worden bezet. Met de 2° divisie moet voeling worden yerkregen. Yerkenning in de richting Feuerbach (spoorwegstation), Ludwigsburg, Pflugfelden. Na door de 2e divisie te zijn afgelost, worden de voortroepen uit Zuffenhausen teruggetrokken. 5. De linkercolonne marcheert om 7 u. v.m. van Kornthal over Neuwirthshaus tot ten Westen van Stammheim. Beveiliging tegen het N. en op de linkerflank. 6. De 26e cav. brigade gaat om 6.30 v.m. van Weil-im-Dorf tot hoogte 349 N. O. van Münchingen. Zij beveiligt den opmarsch der divisie op de linkerflank en verkeut in de richtingen Asperg, Markgröningen en Schwieberdingen. 7. De groote trein wordt om 8 u. v.m. verzameld ten N. van Feuerbach. 8. De munitiecolonnes en de trein blijven bij Bergheim. 1/2 art. mun. col. 1/2 inf. mun. col en 1 veldhospitaal moeten I r|j van daar, om 8 u. v.m. tot het spoorwegstation Kornthal I 2 vooruitgeschoven worden. I 9. Ik bevind mij bij de rechtercolonne. Om 8 u. 30 v.m. orders ontvangen ten Z. van Stammheim. v. Lindequist. Luit. gen. Adj. gen. v. Z. M. den Keizer. Bijzondere veronderstelling voor de Noor der-Partij. Het Noorder-korps, dat de opdracht had, Stuttgart voor eene vijandelijke bezetting te bewaren, besluit, na het bekend worden der handelingen van het Zuider-korps, (zie alg. onderstelling) de tegen partij aan te vallen, maar wil, alvorens hiertoe over te gaan, de komst T3

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 150