3. Het infanterieregiment Keizer Wilhelm moet He linie Römer- hügel-Pflugfel den ter hardnekkige verdediging inrichten. 4. De 53e inf. brigade marcheert ten Z. van het Osterholz slagvaar dig op; met den rechtervleugel aan den weg Asperg-Pflugfelden aangeleund. 5. De 27e cavaleriebrigade gaat naar Möglingen, dekt de rechter flank der divisie en verkent in de richting van Münchingen en den straatweg Zuffenhausen Schwieberdingen. 6. De artillerie stelt zich ten N. van Pflugfelden, ter weerszijden van den weg Eglosheim-Pflugfelden, slagvaardig op. 7. De beide compagnieën pioniers werpen op den hoogterug ten N. van Pflugfelden en ten W. van den Römerhügel, volgens mon delinge aanwijzingen, geschufstanden op. 8. Het hospitaalpersoneel richt zich bij het Jagerhaus in. 9. De groote trein blijft bij Heutingsheim. 10. De munitiecolonnes worden ten N. van Eglosheim vooruit geschoven. 11. De trein rukt voorwaarts tot Bietigheim, het veldhospitaal N°. 1 tot Eglo8heim. 12. Ik houd mij tot nader order op de hoogte ten N. Pflugfelden op. v. Nickisch-Rosenegk, Luitenant- Generaal. Stand van zaken om 8 u. 30 m. v. m. bij de Zuider-divisie. De divisie heeft Stammheim en de hoogte ten N. van het Seewald zwak bezet, en zich achter deze linie slagvaardig opgesteld. De cavaleriebrigade staat ten Z. van de hoogte 349 N. O. van Münchingen. De linkervleugel van de 2e divisie van het Zuider-korps staat met de voorposten bij de hoogte 301.6 ten N. van Zuffenhausen. (Deze divisie is door roode vlaggen aangeduid). Patrouilles hebben eene vijandelijke colonne van alle wapens gezien, die op marsch is van Eglosheim naar Pflugfelden. De spits over schreed om 8 uur de spoorbaan. Stand van zaken om 8 u. 45 m. bij de Noorder-divisie. Patrouilles van het ten W. van Pflugfelden staande cavaleriere- 22 0> a o Sh

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 152