192 Motieventhans is het paard 14 dagen of langer uit de vereeniging, tenzij het 2 maal wordt ingeschreven. Art. 19 te lezen: Het lidmaatschap houdt op bij verlies van een paard als in art. 2 be doeld en wel op den datum van sterven en bij opzegging van het lid maatschap (dat rechtstreeks aan den Directeur moet geschieden) en als dan op den datum van ontvangst van de kennisgave door den Directeur." Motieven: zie wijziging art. 17; de data van kennisgave door 't lid aan den correspondent en van die door den correspondent aan den Di recteur verschillen soms; sterft in dat tijdsverloop een paard dan kan het moeten medebetalen van dat lid aanleiding tot verwikkeling geven. Art. 30 te lezen: Alle onkosten tengevolge van het overmaken van gelden of de corres pondentie door een correspondent of een lid gemaakt, komen voor reke ning van de leden, voor wie de correspondent optreedt of van het lid. Motieven: daar bij aanneming van de voorgestelde wijzigingen van de art. 17 en 19, alle entrée's in den vervolge in de administratie- kas van het bestuur vloeien, zijn voor genoemde doeleinden elders geene fondsen meer aanwezig. De Directeur, heb ik niets vernomen. Kapitein W. J. C. Creutz LechleitnerUwe beantwoording van het in M. H. Yis. CORRESPONDENTIE. Kapitein A. Klontje Ontvangen. Yan den heer C. Attakeert, Lid der Officiersvereeniging Den heer E. B. Kielstra de le aflevering opgenomen stuk van den kapitein Breijer in orde, doch te laat voor dit nummer ontvangen. Zij wordt de volgende maand geplaatst. Uw brief van 9 Januari ontvan gen. Te laat echter om nog aan Uw verzoek te kunnen voldoen. Te laat voor deze aflevering ontvangen; de volgende maand. Een overdruk van het opstel: „Het eiland Bali" in dank ont vangen. Red,

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 205