508 Zondag 6 December. 's Morgensbrood met boter en bessengelei 's middags: rijstgroentensoep met rundvleesch, rijst met sambal; 's avonds: erwtensoep, gebraden varkensvleesch, gebraden deng- deng, 1 2 ei, rijst, twee mangistans. Maandag 7 December. 's Morgensbrood met boter en worst 's middagsrijstgroentensoep, rijst met sambal 's avondsgebakken visch, gebraden dengdeng, een spiegelei, rijst met kerriesaus en sambal. Dinsdag 8 December. Morgensbrood met boter en kaas 's middagsrijstgroentensoep met rundvleesch, rijst met sambal 's avonds: australisch vleesch, gebraden varkensvleesch, 1/2 ei, rijst met kerriesaus en sambal. Woensdag 9 December. 'sMorgens: brood met boter en gerookt spek; 's middags erwtensoep, gebraden varkensvleesch, rijst met sambal; 's avonds: gebakken visch, gebraden dengdeng, 1/2 ei, rijst met kerriesaus en sambal. Donderdag 10 December. 's Morgensbrood met boter en groene kaas 's middagsrijstgroentensoep met rundvleesch, rijst met sambal 's avonds: gebakken visch, een spiegelei, rijst met sambal en kerriesaus. Quantitatieve samenstelling Gemiddeld per dag: 142.81 grm. eiwit (waarvan 66.91 grm. of 46.8 °/0 in het dierlijke voedsel), 79 grm. vet, 31.7 grm. aschbestand- deelen, 491.6 grm. koolhydraten. Yoor het betere overzicht en om tot de door ons beoogde gemid delde eindcijfers te geraken, geven wij hieronder een verzameling van de verkregen uitkomsten, in de eerste plaats voor zooveel be treft het voedsel van de le compagnie van het 9e Bataillon. Yan 4

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 518