4 HERSTELD. Militaire Administratie. INGETROKKEN. Gewestelijke en Plaatselijke staven. VERLEEND. Generale Staf. Infanterie. Cavalerie. Artillerie. bij dien in de 2e mil. afd. op Java te Willem I, de off. v. gez. 2e kl. C. H. L. Baelde en te Soerakarta, de off. v. gez. 2e kl. C. L. Bense; bij dien van Sum. Westkust te Padang, de dir. off. van gez. Ie kl J. W. P. E. Sikkes bij dien van Atjeh en Onderh., de off. v. gez. 2e kl. W. A. Beck en Dr. S. Tilma; bij dien van Sum. Oostk. te Bengkalis, de off. v. gez. 2e kl. H. van Roijen; bp dien van Riouw te Tandjong Pinang, de off. v. gez. 2e kl. M. J. Klein bij dien in de Z. 0. aid. v. Borneo te Barabei, de off. v. gez. 2e kl. W. Leenderts bij dien van Amb. en Ternate te Amboina, de dir. off. v. gez. le kl. J. P. L. Fischer; bp het hosp. te Mr. Cornelis, de mil. apoth. le kl. K. Broes van Dort; bij dat te Makasser, de mil. apoth. 2e kl. H. Faber. In "activiteit, de kap.-kwm. J. W. H. Immink De overplaatsing bij het gewest, mil. comd. van de West. afd. v. Borneo, van den le It. adj. M. Uhlenbeck, Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den Lt. kol. W. C. Nieuwenhuizen. Een jaar veriof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kap. W. F. Luijtjes, G. H. Berenschot, K. R. L. Koene, T. H. van Haeften, C. G. F. van Erpers Roijaards, L. Labotz en de le lts G. Knobloch, W. C. Kimmijser en P. F. M. Dammers. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de kap. A. Picard, H. T. De Moulin, J. Schnijder en den len It. B. M. Goslings. Zes maanden verlof, buiten bezwaar van den lande, aan den kap. A. H. Colenbrander. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den ritm. F. H. Montagne. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. Jhr. A. P. M. H. von Pelser Berensberg; Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. H. E. P. B. L. Baermaijer von Barienkhoven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 593