HERSTELD. Militaire Administratie. INGETROKKEN Artillerie VERLEEND. Infanterie. Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. In activiteit, de 2e It.-kwm. C. J. M. Bovens. De overplaatsing bij de 3e comp., van den kap. H. J. J. Knibbeler; de overplaatsing bij de 9e comp., van den kap. C. W. van Hoogstraten. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de lt. kol. C. H. Riesz, P. L. A. Collard, de kap. D. J. Ruitenbach, H. W. Houbolt, H. P. Kruil, de le It. J. van der Scheer, J. J. Engelen, de 2e It. L. Weberen J. L. E. Pranssen. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. G. J. H. Bruijnis, de le It. G. J. Albertz en J. N. C. Baron van Heerdt. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. P. van Velthuijzen; Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. D. G. van Nieuwenhoven Ilelbach. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. C. F. De Rochemont; Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. II. A. Berkhout. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. - kwm. J. F. Yerweij en den 2en It.-kwm. J. H. van Ingen. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. Dr. J. van der Wal, mil. paard. arts. 2e kl. R. A. Plemper van Balen en mil. apoth. 2e kl. C. A. C. Kruijder. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. B. 0. van de Sande, kap. F. W. G. Merz, R. A. F. Wijgersma, W. II. P. Mirandolle en J. Luijt, Eervol, als milit. coradt. van Riouw, de kap. M. W. C van den Brandeler.

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 600