Geneeskundige dienst. GESTELD. Artillerie. Infanterie. Genie. OPGEDRAGEN. Infanterie. INGETROKKEN. Infanterie. Artillerie. Geneeskundige dienst. VERLEEND. Infanterie. Cavalerie. 4 bij het garnz. te Soerakarta, de 2e lt.-kwra. H. B. von Hombraeht; bij den raad van adm. van het 5e bat., de 2e lt.-kwm. J. F. C. Nienhuis. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst in de le mil. afd. op Java te Batavia, de off. v. gez. le kl. Dr. J. K. Jacobs; bij dien in de 3e mil. afd. op Java te Malang, de off. v. gez. 2e kl. H. Braat bij het garnz. te Segeri, de off. v. gez. 2e kl. W. Gr. van Oostveen; bij dat te Gorontalo, de off. v. gez. 2e kl. A. Kolthoff. Ter beschikking van den Chef der Ie. afd. van het D. v. O., de maj. Gr. J. van Kooten. HERSTELD. In activiteit, de le It. F. A. Bedier de Prairie. Boven de formatie in activiteit, de kap. W. A. J. F. Zelle. Om, wegens ziekte, naar Nederland terug te keeren, aan den 2en It. E. R. Bouwmeester. De overplaatsing bij het garnz. bat. van Sum. Oostkust, van den 2en lt. K. O. Hoolboom, de overplaatsing bij het garnz. bat. van Celebes, Me- nado en Timor, van den len It. J. F. L. Kessler. De overplaatsing naar de 21e comp., van den len It. A. Van der Plank. De overplaatsing bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Sum. Westkust te Fort de Koek, van den off. v. gez. le kl. Dr. J. IC. Jacobs. de overplaatsing bij den gew. en plaats, geneesk. dienst in de 2e mil. afd. op Java te Semarang, van den off. v. gez. le kl. Dr. R. F. J. Wijckerheld Bisdom. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de le lts. P. A. Berg, K. M. De Jager en J. F. L. Kessler; Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. R. Macleod. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. R. van Soelen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 605