INHOUDSOPGAVE. 111 pleegd? door A. V. L. Barreblz- ^9- Infanterie-bespiegelingendoor Sendan Boekbeoordeeling De verdediging van Nederlandsch-Indië; door W. K. de Greve Buning's militaire scheurkalender, samengesteld door A. W. Paalman, kapitein der infanterie O. I. Leger. 70. Het beheer van Landsgoederen in Nederlandsch- Indië door J. J. v. Oosterzee, firma Ogilvie Co. Batavia; door een administratie-officier Het theoretisch onderricht van den recrnut bij de in fanterie in vragen en antwoorden, door P. J. Bran denburg; door J. In en om de kazerne. - Schetsen uit het militaire 552. leven door C. J. Leendertz Yaria. De verliezen van het Indisch leger, in en door den oorlog tegen Atjeh', van omstreeks Juli 1887 toten met Het duel niet meer strafbaar Sprokkelingen Het recht in Nederlandsch-Indië Uitsluitend meerlader of enkel- tevens meerlader Verloop der officieren van de verschillende wapens ge durende het tijdvak 1 Januari 1886-1 Januari 1889. 184. Nog eens de nieuwe verlofsbepahngenn Bevordering bij het Duitsche leger Fransche en Duitsche discipline Vereeniging tot onderlinge assurantie van officiers- rijpaarden Onze verliezen in Atjeh, van en met 1886 tot en met 1893; door G. A. Hansen Een formule voor het Fransche geweer Mod. 1886.. 28U. Aluminium bij het harnachement der Fransche cavalerie. dbl. Nog eens geldkisten voor compagniescommandanten; door Senda Het 25 jarig bestaan van het eereteeken voor belang rijke krijgsbedrijven Examens voor Luitenant-kolonel in Engeland

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 8