4 HERSTELD. Infanterie. Militaire Administratie. BELAST. Gewestelijke Staven. Infanterie. Militaire Administratie. Infanterie. Cavalerie. Genie. Geneeskundige dienst. bjj dat te Fort de Koek, de off. v. gez. Ie kl. P. C. O. ft. Wasehke^ bij het garnz. te Bindjeij, de off. v. gez. 2e kl. G. Hupkes; bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Atjeh en onderh., de off. v. gez. Ie kl. J. A. C. Maier. In activiteit, de 2e It. B. Teensma. In activiteit, de 2e It.-kwm. E. F. T. M. Bovens. Tijdelijk met het comd. over de 2e mil. afd. op Java, de kol. der inf. D. P. Bouman; tijdelijk met het comd. over de 3e rail. afd. op Java, de kol. der cav.. G. C. W. van der Schoot. INGETROKKEN. De overplaatsing bij het 2e bat., van den kap. J. F. T. Veeren; de overplaatsing bij het le dep. bat., van den kap. C. J. Okhuijzen. De overplaatsing bij het hosp. te Semarang, van den kap.-kwm. M. N. Beets; de overplaatsing bij de gew. intend, van Atjeh en onderh., van den kap.-kwm. N. A. De Voogt. ONTHEVEN. Genie. Eervol van hunne detacheering bij het mijnwezen, de kaps. G. W. F. De Vos en H. W. Scheuer. VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. J. Clerkx, P. J. Schoemaker en W. J. Ising, en aan de le lts. A. P. van de Siep- kamp en L. J. T. Veenhuijzen. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. P. Sorgdrager. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. L. C. H. Derx. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez_ le kl. Dr. A. C. van Dijk en aan den off. v. gez. 2e kl. II. Braat.

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 569