3 GESTELD. Militaire Administratie. HERSTELD. Militaire Administratie. OPGEDRAGEN. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Artillerie. Militaire Administratie. Geneeskundigen dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Genie. bij dat te Semarang, de off. v. gez. Ie kl. A. E. H. Lubbers; bij dat te Soerabaja, de off. v. gez. Ie kl. J. Bijker; bij dat te Oeloe Limau Mauis, de off. van gez. 2e kl. W. J. F. Storten beker; bij dat te Makasser, de off. v. gez. 2e kl. W. G. van Oostveen; bjj het garnz. te Taroetoeng, de off. v. gez. 2e kl. M. Kieviet; bij dat te Pangkal Pinang, de off. v. gez. 2e kl. L. F. C. Alers; bij dat te Menado, de off. v. gez. 2e kl. H. G. Asman bij den gewest, en plaatsel. geneesk. dienst van Atjeh en onderh., de off. v. gez. 2e kl. B. C. M. Mantz. Op non activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap.-kwm. J. S. C. F. Blankenstein. In activiteit, de kap.-kwm. J. S. C. F. Blankenstein. Om naar Nederland terug te keeren, aan den kap. A. Bogaart. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. P. Linck en D. F. J. G. Brunet de Rochebrune en den len It. R. van Wijk. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. H. J. van der Kooij. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. F. A. von Balluseck. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. Ie kl. S. Ujlaki en den off. v. gez. 2e kl. H. Huizinga. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, de kap. H. L. W. Tellings; wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pen sioen, de kap. J. H. J. Reiche. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, en onder toekenning van pensioen en den titilairen rang van majoor, de kap. H. A. G. von Dontzsch.

Indisch Militair Tijdschrift | 1894 | | pagina 574