- 279 nansen, geëmploieerden) worden afgelost door militairen van andere korpsen, dan wel door militairen van het eigen korps, die niet mede vertrekken. Alle arrestanten worden ontslagen. 2. Het personeel dat vertrekken moet wordt geneeskundig gekeurd, waarbij tevens geneeskundige visitatie wordt gehouden over de onge huwde.militairen. (I. D. art. 167.) 3. De wapens en goederen worden uitgereikt aan de ontslagen arres tanten en aan goedverkoopers de goederen, die op de rustkamer zijn opbewaard. 4. Alle onderling of van de rustkamer geleende wapening of uitrusting wordt teruggegeven. 5. Idem van andere compagnieën en tevens de uitgeleende, terug ontvangen. 6. De bij de werkbazen aanwezige, doch reeds gerepareerde wapening, kleeding en velduitrusting wordt terugontvangen en uitge geven. Wat nog niet hersteld is en wegens gebrek aan tijd niet hersteld kan worden, wordt verwisseld en genummerd (zie punt 11. 12 en 13). Is ook hiervoor geen tijd, dan worden ze verwisseld met die van militairen welke achterblijven. Moet de wapening volgens de organieke sterkte worden medegenomen, dan zoude de defecte wapening, indien tijd ontbreekt, na bekomen toestemming van de bevoegde autoriteit, met bruikbare van een achterblijvend korps kunnen worden geruild. 7. Ontvangstbewijzen opmaken voor: a. Yoor ieder vertrekkend 1 eetketel (T. 24 punt 2. h.) militair. j 1 broodzak (id. 2. 1.) vivreszakjes. i. Yoor Europeanen 2 flanellen buikbanden (id. 2. i.) c. Voor elk man kader 1 M. verbandkatoen (id. 2. h.) 8. Ontvangen van de goederen sub 7. 9. Uitreiken en nummeren van idem. 10. Inspectie in de chambrees voor alles met alles; hierbij: a. Opnemen: 1°. Ontbrekende en onbruikbare kleeding. 2°. Idem idem wapening en velduitrusting. 3°. Stompe kap- en zaagmessen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 294