283 II. Materieel voor onderhoud van wapeningledergoed kleeding en schoeisel enz. 20. Smeersel voor vuur en blauke wapenen en idem voor leder goed traansla-, klapper- en lijnolie in goed gesloten flesschen welke met doppen in een jeneverkist worden verpakt. 21. Een rond slijpsteentje met bak en zwengel voor het aanscher pen der kapmessen. 22. Een vijl met zaagzetter voor het aanscherpen en zetten der zaagmessen. 23. Een soldeerbout met soldeer en soldeervocht voor het dichten van gaten in eetketels. 24. De nummerbak met een stel slag- en druknummers en roode verf. 25. Eenig eenvoudig schoenmakersgereedschap, een vel zool- en een idem overleder, spijkertjes. 26 Kleermakers benoodigdheden. 27. Een bos rottan voor reservestroppen, alsmede eenige touwen om goed te drogen. III. Reserve wapening. 28. Eenige slagveeren, patroon trekkers, dekstukschroeven, geleider- schroeven, slagpinnen (met haan), gordelplaten, tromvellen (slag en snaar-), mondstukken tot hoorns. IV. Administratie. 29. De administratie-, uitbetalings- en reparatieboeken over het loopende jaar, alsmede de spaarboekjes. 30. Gredrukten en modellen voor de gewone compagniesadministratie, bovendien model N°. 43 (delegatie C. I. 112) N°. 44 (vivres vrouwen en kinderen die medegaan O. I. 113) en N°. 45 (zakboekjes voor detachementen C. I. 114). Deze modellen moeten worden bij ontvangen. 31. Instructiën voor compagnies-en korpsadministratie. 32. Beheer materieel Departement van Oorlog met modellen. 32. Bundel tarieven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 298