284 84. Algemeene Orders (Boers en volgende jaren) en Inf. orders. 35. De loopende straf- en orderboeken, het menageboek en het orderboekje. 36. De korpsbescheiden Yan de militairen die medegaan. 37. Eerste verband op het slagveld. 38. Eerste behandeling van de meest voorkomende ziektegevallen (van der Stok.) 39. Telemeters in gebruik bij de Pelotonscommandanten. 40. Rapportkaarten met couverten. 41. Schrijf- en pakpapier, pennen, pennehoudeis, potlooden, linialen, inkt, inktkokers, vloeipapier, bindgaren, gom, lak, een pak kaarsen, een stempel, lucifers, gomelastiek. 42. Kaarten van het expeditieterrein. 43. Een houten kistje met sluiting tot berging van nos. 29 t/m. 42. C. ADMINISTRATIEVE ZAKEN. 44. Standplaats en generale verandering en beweging in het admi- nistratieboek bijschrijven. 45. De tiendaagsche aautooning afsluiten, afschrift maken en in dienen (met afrekening der bespaarde gelden). 46. De schuldrekening afsluiten, afschrift maken. (C. I. art. 47 2e alinea) en indienen. 47. Vivresafrekening idem. 48. Reparatiestaten idem. 49. Schietregister idem en opgave der verbruikte patronen indienen. 50. Inlevering van de administratie-, uitbetalings- en reparatie- boeken van het vorige jaar bij den kwartiermeester (C. I. Art. 15.) 51. Restant vivres overgeven aan den leverancier of het magazijn van levering, tegen terugontvangst van het duplicaatbewijs, dat bij n°. 47 wordt overgelegd. 52. Restant schietpremiën inleveren. 53. a. De aantooning ontvangen met verrekening van bespaar de gelden. b. De gelden te goeder rekening teruggeven (C. I. art. 21)

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 299