285 tegen terugontvangst van het bewijs en afteekening voor ontvangst in het administratieboek. c. De gelden voor temin ontvangen vivres ontvangen. 54. Inleveren van de pompstokken, exercitiepatronen, van het materieel tot kamerschietoefeningen, richtbok, schijven en richtingscontroleur, tegen roija in het administratieboek en op den bruikleenstaat. 55. Inleveren van: a. de munitie der kamerschietoefeningen. b. de reglementen, voorschriften, kaarten enz. van den korps commandant in bruikleen, tegen roija in het administratie boek. D. ACHTERBLIJVEND PERSONEEL EN GOEDEREN. 56. Opmaken van overgangsbescheiden van achterblijvende mili tairen 57. Idem van een inventaris in duplo van a. Kleeding, velduitrusting en particuliere goederen van absente achterblijvende militairen, b. Niet medegenomen wordende wapening en ledergoed. c. Kazerneering, huisraad, fournituren. d. Achterblijvende boeken, registers, staten en gedrukten. e. Particuliere eigendommen van de compagnie alslampen, tempajans, drinkmokken, koffieketels, koffiemolen, verder keukengereedschap, bureaugereedschap en meubilair. 58. Afpresenteeren van achterblijvende militairen. 59. Monstering van achterblijvende vrouwen, kinderen en pupillen. 60. Overgave aan den commandant der depötcompagnie van: a. militairen die: 1. ongeschikt voor den velddienst zijn, 2. reëngagement ander korps of paspoort hebben of binnenkort daarvoor in aanmerking komen, 3. in subsistence van andere korpsen zijn, 4. nog geen 18 jaar oud (A.O. 1876 N°. 64) zijn, 5. 2e klasse schijfschieten nog niet doorloopen (S. V. 89), 6. hospitaal, geëvacueerd, verlof, transport, voor den krijgsraad, vermist, gedetacheerd, voor memorie;

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 300