816 1 Assistant Adjudant General for Musketry (kolonel), Inspecteur van de draagbare vuurwapenen voor het leger van Bengalen. Voorts behooren nog behalve de na te noemen chefs van den staf in de militaire districten, tot het Adjudant General's Department van het leger van Bengalen 8 Onderiuspecteurs voor de draagbare vuurwapenen. Deputy Assistants Adjudants General for Musketryvoor de acht kringen: Meean Meer, Ra wal Pindi, Umballa, Meerut, Allahabad, Fort William (Calcutta), Lucknow en Abbotabad, waarin het door het .leger van Bengalen bezette gebied voor dit doel verdeeld is; 1 Inspecteur van de militaire gymnastiekscholen (majoor titulair) gevestigd te Lucknow; 7 officieren (kapiteins) belast met de werving voor het leger van Ben galen, respectievelijk gevestigd te Gorakhpur, Amritsar, Luckuow, Peshawar, Rawal Pindi, Sialkot en Delhi. Aan het hoofd van het Quartermaster General's Department staat de Quartermaster General in India (generaal-majoor), die wat zijnen dienst betreft tot. den Opperbevelhebber, de commandanten der Madras en Bombay legers en het Militair Departement in dezelfde verhouding staat als de Adjudant General, voor zooveel diens gedeelte van den Stafdienst aangaat. Hem is toegevoegd 1 Deputy Quartermaster General (kolonel) souschef. Wijders behooren tot dit gedeelte van den generalen staf: 2 Assistants Quartermasters General (kolonel en luit. kol.), waar van een op het hoofdbureau en een voor speciale diensten, 1 Deputy Quartermaster General (kapitein) voor de mobilisatie van het leger verbonden aan het hoofdbureau 1 Assistant Quartermaster General (luit. kolonel) chef van de militaire verkenningen en van den kondschapsdienst; 5 Deputy Assistants Quartermasters General (kapiteins) voor de militaire verkenningen en den kondschapsdienst, waarvan vier op het hoofdbureau en één in Birma; 3 stafkapiteins voor de militaire verkenningen en den kondschaps dienst, waarvan twee op het hoofdbureau en één in Birma; 2 stafluiteuants voor de militaire verkenningen en den kondschaps dienst, beiden op het hoofdbureau

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 331