321 der artillerie (majoor), een inspecteur van de draagbare vuurwapenen (kapitein) en een auditeur-militair (kapitein). Weêr andere missen een of meer van de hierboven genoemde autoriteiten, doch hebben daarentegen weer een artilleriecommandant of een gewestelijk eerstaanwezend genieofficier. Eén district het Presidentschap—telt onder de leden van zijnen staf een magazijn meester van de intendance (Commissariat store and shipping officer) In het geheel telt de districtsstaf van Bengalen thans 1 April 1894 de volgende officieren: 14 commandanten (generaal-majoors en brigadier-generaals), 6 adjudanten van de generaalmajoors (kapiteins en luitenants), 14 chefs van den staf (Assist. Adjud. General va Deputy Assistant Adjud. Generalkolonel, luit.-kol,, majoor of kapitein), 10 adjuncten van den staf (Deputy Assist. Adjud. General, majoor of kapitein), 4 commandanten van de Koninklijke artillerie (1), 3 colonels on staff, commdt, R. A. en 1 luit. kolonel commdt. R. A, 3 stafkapiteins van de Koninklijke artillerie, toegevoegd aan de stafkolonels, 14 gewestelijk eerstaanwezende officieren van gezondheid (Principal Medical officerkolonel), 8 gewestelijk eerstaanwezende genieofficieren (Superintending Engi neerskolonel, luit.-kolonel of majoor), 11 gewestelijke intendanten Chief commissariat officierkolonel, luit.-kolonel, majoor of kapitein), 1 magazijnmeester van de intendance, (Commissariat store and shipping officerkapitein), 6 gewestelijke chefs van het materieel der artillerie (Ordnance officerluit.-kolonel, majoor of kapitein), 8 inspecteurs van de draagbare vuurwapenen (Deputy Assis. Adj. Gen. for Musketry, majoor of kapitein), 4 inspecteurs van het Militair Onderwijs (Deputy Assist. Adj. Gen. for Instructionmajoor of kapitein), 4 auditeurs-militair (Assist. Judge Advocate Generalkapitein), ad d. De garnizoens- of plaatselijke staven (Station Staff). (1) Wel te onderscheiden van de Indische artillerie.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 336