406 3 Military Accountants 1® kl. (majoor); 5 Idem 2® kl. (majoor of kapt.); 4 Idem 3e kl. (majoor of kapt.); 4 Idem 4" kl. (majoor of kapt.) 6 Assistants Military Accounts le kl. (kapitein) 4 Idem 2e kl. (kapt. of luita.) 4 Idem 3" kl. (kapt. of luita.). Van deze zijn de Accountant Generaléén Accountant le klaaae, Deputy Accountant General Military Department) en één Accoun tant 4® kl. (Assistant Accountant Generalbereida bij de behandeling van de Afdeeling Comptabiliteit van het Militair Departement genoemd, terwijl bovendien één Accountant 3e klasse Assistant Secretary ia van dat Departement en du8 reeda onder de adjunct8ecretariaaen aldaar ia genoemd. Het peraoneel der Intendance en van den Tranaportdienat beataat uit 1 Commissary General in Chief (generaal-majoor) hoofdintendant; 5 Commissaries General (kolonel of luit-kolonel) 8 Aaaistant Commiaaariea-General (kolonel of luit.-kolonel) 15 Idem 2e kl. (luit.-kolonel of majoor); 17 Idem 3® kl. (majoor of kapt.); 20 Idem 4e kl. (kapitein); 32 Deputy Assistant Commissaries General le kl. (kapt. of luit.); 38 Idem 2® kl. (luitenant); 4 Deputy Commissaries (kapit. titulair) 5 Assistant Commissaries (luitenant titulair); 8 Deputy Aaaiatant Commiasariea (luitenant titulair) 45 Conducteurs 74 Onderconducteur8 warrant officers. Van de bovengenoemde officieren zijn de Commissaries General de Chefs der Intendance en van het Transportwezen bij de legers van Madras en van Bombay en in de twee kringen waarin het leger van Bengalen voor dit doel verdeeld is, terwijl een onder den Com missary General in Chief bij het Militair Department optreedt als Chef van den Transportdienst. De Assistant Commissaries General treden op als gewestelijk in- ndant, of als intendant in belangrijke garnizoenen of stellingen, dan

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 423