VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. P. A. P. Vermeulen en H. 's Graeuwen en de le lts. C. Jackson, J. T. Ter Brug gen Hugenholtz, C. von Eelking en Jhr. A. W. van Holthe; een jaar verlof, wegens langdurigen dienst, aan den It. kol. H. C. P. de Bruijn, de kaps. J. H. M. E. Kohier, J. A. L. de Jeer en H. G. van Diermen. Cavalerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kol. G. C. W. C. van der Schoot. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. M. H. Vis en J. W. Hissink twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. D. J. Alberti en aan den 2en It. B. de Greve. Genie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. M. C. Fauel en aan de le lts. H. W. Fischer en F. Eaaijmakers; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. C. Marcella en aan den kap. G. J. Cassa. Militaire Administratie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It.-kwm. C. J. Speltie. Geneeskundigen dienst. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. le kl. W. J. Hubers van Assenraad. INGETROKKEN. Gewestel. en Plaatsel. Staven. De overplaatsing als chef van den staf in de 2e mil. afd. op Java te Semarang, van den kap. van den generalen staf N. ten Broek. Infanterie. De overplaatsing bij het garnz. bat. van Amboina en Ternate, van den len It. A. J. J. G. Prinsen. Geneeskundigen dienst. De overplaatsing bij den gewestel. en plaatsel. geneesk. dienst van Atjeh en Ond., van den off. v. gez. 2e kl. A. D. Valk. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, wegens- volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten aan den lande bewezen en onder toekenning van den titulairen rang van luitenant-generaal, de generaal-majoor J. A. Vetter; op verzoek, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle militaire diensten, de kap. J. M. J. L. du Bois en de le It. T. J. F. A. Liefrinck

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 577