5 Cavalerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den ritni. C. G. Raaijmakers. Genie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It, L. J. R. Geene; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H. T. Wijnhof. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj.-int. L. C. van Berg, en aan de 2e lt.-kwm. R. F. G. Pourchez en H. G. C. Denis; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt.-kwm. T. Gerdes Oosterbeek. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. Ie kl. G. van der Harst en aan den off. v. gez. 2e kl. C. L. Bense een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den dirigd. off. v. gez. Ie kl. J. P. L. Fischer, aan den dirigd. off. v. gez. 2e kl. N. L. Holwerda, en aan de off. v. gez. Ie kl. J. G. Huijsman, J. Bijker en W. J. Hubers van Assenraad zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. J. Kleinenhammans. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kolonel A. J. Kalff, en de kaps. J. A. P. Geill en C. W. H. Stom; op verzoek, ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de le It. G. Ripping; onder toekenning van een voortdurenden onderstand, de 2e It. J. L. Abell; eervol, als milit. commandant van Amboina en Ternate, de kol. J. Bartelds; eervol van zijne adjudantsbetrekking, de le It. adj.A.F. J. B. Walpot. Militaire Administratie. Op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de le lt.-kwm. A. H. Verniers van der Loeff. Geneeskundige dienst. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de apoth. le kl. K. Broes van Dort.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 584