4 bij het lie bat., van den maj. A. de Willigen: bij het 3e dep. bat., van den len It. B. Teensma; bij het 4e dep. bat. te Fort de Koek, van den maj. G. F. Soeters. Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij het hospit. te Ngawi, van den off. v. gez. Ie kl. D. L. Stibbe. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. G. J van Griethuijsen en E. W. J. Beijer, den len It. J. J. Diemont, en aan de 2e lts. L. E. F. Weijergang, G. J. E. Kleijn, T. H. Wefers Bettink en E. Kilian; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den lt. kol. A. J. Hamerster; de kaps. F. W. H. Tuinenburg, J. H. Kroet, J. Koch en V. A. E. Godin en aan de le lts. G. F. A. Briët, E. F. A. Zeegers en P. J. Wijers. Cavalerie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den ritm. H. W. A. van Jeveren. Genie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den magazijnra. 3e kl. (2e luitenant) G. de Bruijn drie md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. G W F. de Vos. v Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de off. v. gez. le kl. W. M. Geil], L. Marcus en J. H. Anschutz, en aan den off v o-ez 2e kl. T. Eernstman een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. le kl. W. J. Hubers van Assenraad en F. J. Muller; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den'off. v. gez. 2e kl. N. IJpes en aan den apoth. 2e kl. C. W. Coenen. ONTSLAGEN. Staf van het Leger. Op verzoek, eervol, onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten door hem aan den Lande bewezen en met behoud van aanspraak op pensioen, Z. Exc. de Luitenant-Generaal A. R. W. Geij van Pittius. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. J. P. Pieters Grafland; op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 589