5 bij de 3e comp. art. te Soerabaja, de kap. der inf. J. P. Michielsen bij de 18e comp. art. te Batavia, de le lt. der inf. D. Jentink. VERLEEND Generale staf. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. G. J. van Kooten. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. A. de Leur, den len It. J. F. Schilham en de 2e lts. E. Kilian en J. W. A. Cassa; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den lt. kol. H. Heeres, den kap. H. A. Stein en de le lts. P. J. Wijersen J. J. Brutel de la Rivière; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. E. G. O. Lange en aan den len It. A. G. Snijders; drie md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. G. L. Pilger; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kol. H. J. G. Ferzenaar en aan den len It. C. P. II. Dumont. Cavalerie. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt- P. Tillema. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. H. Spree; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. "W. Collard nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. Jhr. A. P. M. H. van Pelser Berensberg. Genie. zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. W. F. Idenburg en aan den len It. G. P. J. Caspersz nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. J. S. Redeker. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. W. L. Kraal een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de le lt.-kwm. P. L. van de Kasteele, A. P. J. van der Laaken en J. F. Eichkoltz. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. J. H. Anschutz; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. le kl. Dr. J. W. Portengen

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 596