zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. A. Halbertsma, aan den off. v. gez. 2e kl. C. J. Marcus en aan den apoth. 2e kl. W. J. L. van Dissel nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. M. Hartmann. ONTSLAGEN Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kaps. E. van Keeken, J. D. Augustijn en W. F. Luijtjes; eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pen sioen, de kap. J. Franken; eervol als hulpinstructeur bij de nieuwe mil. school te Meester Cornelis, de le lt. F. Schutt. Genie. Eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de kap. L. G. Krol van der Hoek. Militaire Administratie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap.-int. P. A. Struijvenberg; eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de 2e it.-kwm. H. B. von Hombracht. Geneeskundige dienst. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de dirigd. apoth. le kl. J. Heringa en de off. v. gez. le kl. J. C. P. Kats; ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de apoth. 2e kl. C. W. Boudier; wegens overgang in 's lands burgerlijken dienst, de off. v. gez. 2e kl. H. F. Roll. OVERLEDEN Infanterie. Kap. F. W. Schnitger en A. H. Colenbrander.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 597