174 eea linkerzijcolonne, sterk Europ. compagnie van het 14® bataljon infanterie, 1 Europ. compagnie van het 3® ba taljon infanterie en een detachement genietroe pen, sterk 20 man met brugmateriaal, onder den kapitein E. K. A. de Neve, die over Anak- Paja en Lamlang den linkeroever van de Kroeng-Raba bereikt, om tegen de vijandelijke stelling op dien oever te ageeren. De rug dier colonne wordt gedekt door het detachement Olehleh Boekit-Seboen, onder bevel van den kapitein J. T. Le Maire, die ter sterkte van 40 Europeanen I T van Olehleh 40 Inlanders j 50 Europeanen i van Boekit-Seboen 20 Inlanders met het detachement de Neve afmarcheert en zoodanig positie neemt, dat aan den vijand, die zich te Monblanga ophoudt, belet worde zich met den nabij Kro9ng-Raba geposteerden vijand te vereenigen. Het ageeren tegen de stellingen des vijands mag niet vóór 8 uur v. m. een aanvang nemen, omdat Z. M. kruiser Koningin Emma der Nederlanden, die bij het aanbreken van den dag het anker in de Kroeng-Rababaai zal doen vallen, tot op dat uur de stelling des vijands zal bewerpen. Elk man wordt voorzien van 60 patronen, terwijl aan reserve infanteriemunitie worden medegevoerd 40 kistjes a 400 patronen elk. De bergartillerie wordt voorzien van 40 schoten per vuurmond. De ambulance zal bestaan uit: bij de hoofdcolonne: 1 officier van gezondheid, het noodige hospitaalpersoneel en 15 tandoes bij de rechtercolonne 2 man hospitaalpersoneel en 8 tandoes bij de linkercolonne 2 man hospitaalpersoneel en 8 tandoes en bij het detachement Le Maire:

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 195