4 HERSTELD. Militaire Administratie. In activiteit, de 2e lt.-kwm. B. M. Wassing en W. F. Wouters. INGETROKKEN Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van de Zuider en Ooster afd. v. Borneo te Barabei, van den off. v. gez. 2e kl. Dr. J. J. G. A. Rombach. OPGEDRAGEN. Infanterie. Om naar Nederland terug te keeren, aan de le lts. T. Dijkstra, J. J. Verbrugh, K. F. Collard en S. C. Muller. - VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. E. C. Houbolt en aan de le lts. J. Schutten en P. W. J. van der Schoot; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. G. W. L. Hollenbach en G. Reeling Brouwer en aan de le lts. Jhr. J. A. C. von Schmidt auf Altenstadt, G. E. Spirlet en G. K. F. Collard'; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de le lts. J. f'. Wenz en R. R. C. K. Hetschko. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. A. Becking; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt. kol. Jhr. R. Tulleken. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt. F. C. Proper. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den magazijnm. le kl. (kapitein) J. de Visser en aan den len lt.-kwm. J. van de Winkel; nader een jaar verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap.-int. B. B. Schuijlenburg; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps.-int. W. D. J. Bezemer en J. H. van Baar van Slangenburgh. i Geneeskundige dienst.. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. Dr. C. T. Smit; 6 zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. Dr. R. A. J. Snethlage.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 577