ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. A. de Willigen, en de kaps. F. L. Nix, C. A. van der Bel en A. J. O. Groeneveld; op verzoek, eervol, met ingang van 7 Augustus a. s. wegens vol brachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. S. de la Parra; op verzoek, eervol, met ingang van 20 Augustus a. s. wegens vol brachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. K. J. D. Scott; eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. A. W. Gijsberti Hodenpijl; ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de kap. P. L. A. Collard. Militaire Administratie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kol.-int. M. Willemstijn. Geneeskundige dienst. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de dirigd. off. v. gez. Ie kl. A. de Graag; wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de off. van gez. 2e kl. L. R. A. J. H. P. F. Littmann. Opgenomen onder de oudste helft in de maand juni 1885. Infanterie. De le lts. P. A. H. Holten, J. P. A. Koentze, S. L. Swaab, O. L. Kalf- sterman, A. C. L. de Klerck, R. Reinders, T. Ketjen en H. W. de Back. Artillerie. De le lts. A. van der Hegge Spies en J. A. van Hoogstraten. Militaire Administratie. De le lt.-kwm. P. J. A. A. Blokzeijl en W. A. Nugteren. Opgenomen onder het oudste een vierde gedeelte. De kap. C. A. de Jongh. Overleden. De off. v. gez. 2e kl. Dr. H. W. Beekhuis

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 578