GEDETACHEERD. Gemachtigd. Yoor de spoedige opzending naar Nederland, ter bijwoning van den cursus voor krijgskundige studiën aan de Hoogere Krijgsschool aldaar, de le lt. der inf. J. Grandjean, W. E. A. Burton, J. C. van den Belt, P. A. van Waasdijk en R. A. Oornelissen, en de le lt. der art. J. F. Baerveldt. OPGEDRAGEN. Infanterie. Om naar Nederland terug te keeren, aan den kap. A. Berends en den le It. G. A. van Driel. Generale Staf. Yoor den tijd van ten hoogste vijf jaren bij het leger in Nederland, ten einde als leeraar aan de Hoogere Krijgsschool aldaar op te treden, de kap. P. C. van der Willigen. Infanterie. Bij het Legioen van Mangkoe Negoro te Soerakarta, de kap. P. J» Brandenburg. INGETROKKEN. Artillerie. De overplaatsing bij de 20e comp. te Makassar, van den len lt. J. de Boer. VERLEEND. Generale Staf. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. W. Stoutjesdijk. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. J. H. A. Kroll en aan den kap. M. C. Sitsen; Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. F. Nauta; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. F. W. Cornets de Groot en aan den 2en lt. C. W. Mahn; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. F. H. C. F. D. von Gemmingen, F. W. Everts en J. C. C. Nijland, aan den len lt. P. F. L. van Deutekom en aan den 2en lt. H. G. T. Bosch. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. L. Swart en C. Nijenhuis, en aan den len lt. C. J. Kramers;

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 586