Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst aan den maga zijnm. Ie kl. (kapitein) G. P. van Bockom Maas. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den magazijnm. Ie kl. (kapitein) M. N. Beets. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It. kwm. H. W. Hermans. Geneeskundige Dienst. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. Ie kl. Dr. W. F. Krch; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de off. v. gez. Ie kl. G. W. A. Beijfuss en W. F. Y. Sterk. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. W. C. Meuleman en AAeilkema, en den kap J. C. van Geelen; op verzoek, eervol met ingang van 3 September 1895, wegens voort durende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de majPAOuwens t op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de le It. C. Lamberts. Ontheven. Eervol van zijne adjudantsbetrekking de kap. adj. E. P. van Thiel. Overleden. Kap. inf. G. A. Gennet en le It. inf. H. Prins, de magazijnm. le kl. art. (kapitein) G. P. van Bockom Maas, en de 2e lt. kwm. E. C. van Schuijlenburch. OPGENOMEN ONDER DE OUDSTE HELFT IN DE MAAND JULI 1895. Infanterie. De kaps. C. Brand, A. Jonker, M. M. F. Luppes, K. R. L. Koene en E. P. van Thiel; de le lts. J. C. H. Liefrinck, M. C. J. van Huls, C. H. Hoedt, J. Smit Sibinga, Jhr. K. L. A. P. van der Maesen de Sombreff, E. A. A. van Heekeren, J. C. de Neve, R. J. A. Raedt van Oldenbarnevelt, P. A. van "Waasdijk, E. K. A. Pluim Mentz, A. W. A. de Koek van Leeuwen, J. Schutten, L. F. H. Peereboom, J. Wolf, L. J. W. K. Thomsom, H. C. J. ter Beek, C. A. Jeekel, C. F. Doerrleben en K. G. A. Muller. Cavalerie. De le It. Jhr. K. H. Meijer. Opgenomen onder het oudste een vierde gedeelte. De kaps. A. N. A. Pauli, P. J. Brandenburg, P. J. T. A. Battaerd en D. de Moulin.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 587