GEDETACHEERD. 4 Hersteld. In activiteit met gelijktijdige benoeming tot luitenant-generaal, comman dant van het leger en chef van het Departement van Oorlog in Neder- landsch-Indië, de gepensionneerde luitenant generaal J. A. Vetter. Genie. In activiteit boven de formatie, de kap. G. W. F. de Vos. VERGUND. Infanterie. Om wegens ziekte naar Nederland terug te keeren, aan den len It. H. C. van der Pant. Infanterie. Bij het Hoofdbureau van den Generalen Staf, de kap. J. P. Michielsen en de le It. D. Jentink. Artillerie. Bij het Hoofdbureau van den Generalen Staf, de kap. G. C. E. van Daalen. Genie. Bij het Hoofdbureau van den Generalen Staf, de le It. C. F. Tucker- mann. Ingetrokken. De overplaatsing bij het le bat., van den kap. J. M. van den Ende; bjj het 7e bat., van den len It. R. E. van Dijk; bij het garn. bat. van Celebes, Menado en Timor, van den len It. J. J. le Roij. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. M. W. C. van den Brandeler en aan den len It. P. R. de Rochemont; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. J. M. van den Ende en aan den len It. J. Willems; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. P. A. Gallas; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kap. Jhr. A. E. J. van Grotenhuis van Onstein, A. F. Roqué en G. H. Berenschot. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. C. J. Ludolph; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. D. Moreau. Genie. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. J. Proost.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 593