4 VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. C. F A. H. Fundter; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst aan den kap. P. H. Bodemeijer; zes md. verlof naar Europa, wegens dringende particuliere belangen, aan den len It. J. H. A. Lamberts; een jaar verlenging van zijne detacheering bij het leger in Nederland, aan den kap. G. Nijpels; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. M. K. Reimers, D. Aubié en H. Gr. van Kesteren, en aan de le lts. A. E. van Swieten en J. W. Scholten; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. R. H. J. Richelle en aan den kap. J. N. C. Baron van Heerdt. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. G. F. Steinbucii. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt. kwm. F. V. C. Engelbert van Bevervoorde. Geneeskundige dienst. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v gez. 2e kl. N. Ypes. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. H. F. F. Lutje, de maj. A. van Leeuwen en de kap. H. P. J. de Bode; eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kaps. J. Britt en II. Kuijk; ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de kap. A. C. Dorrenboom. Geneeskundige dienst. Ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de dirigd. off. v. gez. le kl. J. R. II. van Son en de paardenarts 2e kl. R. Takens. Overleden, le It. inf. B. R. C. K. Hetschko. Opgenomen onder de oudste helft gedurende de maand September 1895. Infanterie. De kaps. H. Yerschooff, J. P. Linck, J. Schnijder, J. H. C. G. An- genent, W. Boer, E. W. van Baerle, en E. A. von Winning; de le lts. J. II. C. Munter, A. L. O. Grosse, P. F. M. Dammers, A.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 599