Militaire Administratie. Bij de gew. int. in de le mil. afd. op Java te Batavia, de kap. int. J. T. Smits; bij die te Makasser, de le It. kwm. P. M. van Heijcop ten Ham; bij die op Lombok, de kap. int. H. A. Engeringb bij die van Atjeh en O., de kap. kwm. 0. Broeksma en de 2e lt. kwm. A. van Haastert; bij het 8e bat. inf., de 2e It. kwm. J. M. Raaijmakers; bij het garn. te Padang Pandjang, de le It. kwm. V. W. J. van der .Linden bij dat te Makasser, de 2e It. kwm. A. van Haastert; als beheerder van het garnizoens kleedingmagazijn te Soerabaja, de 2e It. kwm. J. C. Brandenburg van der Gronden; bij het gewestel. magazijn van kleeding en uitrusting te Semarang, de 2e It. kwm. W. F. Wouters. Geneeskundige dienst. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst in de 2e mil. afd. op Java, •hospit. te Semarang, de off. v. gez. 2e kl. E. Razoux Kuhr en bij het hospit. te Magelang, de off. v. gez. 2e kl. J. C. Blonk; bij dien in de 3e mil. afd. op Java, hospit. te Soerabaja, de off. v. gez. le kl. J. B. F. M. Berger en bij het hospit. te Malang, de off. v. gez. Ue kl. L. C. A. van den Bergh; bij dien van Palembang, hospit. te Lahat, de off. v. gez. le kl. H. •van Roijen; bij dien van Sumatra's Westkust, hospit. te Padang, de off. v. gez. 2e kl. P. W. Striening; bij het hospit. te Pelantoengan, de off. v. gez. le kl. A. E. H. Lubbers; bij dat te Semarang, de off. v. gez. le kl. H. K. J. van den Bussche; bij dat te Fort de Koek, de off. v. gez. le kl. L. J. de Rochemont; bij dat te Oeloe Limau Manis, de off. v. gez. le kl. P. C. O. R. Waschke. GESTELD. Infanterie. Op non-activiteit wegens overcompleet in zijn rang, de lt. kol. W. C. Nieuwenhuijzen. HERSTELD. Infanterie. In activiteit boven de formatie, de lt. kol. W. C. Nieuwenhuijzen. Artillerie. In activiteit boven de formatie, de lt. kol. D. Twiss, Werkzaam gesteld. Bij de Ille afd. (Hoofdbureau der Artillerie), de lt. kol. D. Twiss. ONTHEVEN. Infanterie. ■Op verzoek, eervol, van zijne detacheering bij het vaste personeel van

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 604