de Normaalschietschool te 's Gravenhage, de kap. P. A. H. van der Haas,, en in afwachting van zijn terugkeer naar Indië teruggebracht in de positie van verlofganger. Gedetacheerd. Voor den tijd van 2 jaren, met bestemming om op te treden als leeraar bij de Koninklijke Militaire Academie, de le It. P. A. Mollinger, en als- leeraar bij de Militaire School, de le It. B. M. Goslings; bij het vaste personeel van de Normaalschietschool te 's Gravenhage de kap. J. C. C. Nijland. r Genie. Voor den tijd van 1 jaar, met bestemming om op te treden als leeraar bij de Militaire School, de le It. W. A. C. Gout. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het le dep. hat. van den 2en It. J. K. Dekker; bij het 4e dep. bat. van den kap. O. A. L. Marchant. Verleend. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. C. A. L. Marchant, G. W. Doerrleben, L. F. J. A. Glaser en C. van Assendelft zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. J. A. ter Beek, W. P. van Haasbergen en aan den len It. S. S. Swaab. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt. F. F- W. Kattenbusch nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt. kol., Jhr. R. van Hoogenhouck Tulleken. Militaire Administratie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It. kwm. J. A. Wilkens; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. kwm, M. H. Kroonenburg. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. Dr. C. Winkler; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. Dr. A. Halbertsma, aan den off. v. gez. 2e kl. C. J. Marcua en aan den apoth. 2e kl. W. J. L. van Dissel. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. J. F. Battaerd en de kap. P. A. le Maire.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 605