Hersteld. In activiteit boven de formatie, de kap. H. T. Wijnhoff. INGETROKKEN. Infanterie. De plaatsing bij het 4e depot bat. te Padang; van den kap H. F. T. van Blokland; de overplaatsing bij het 4e bat. te Willem 1, van den niaj. R. Bakkers. Militaire Administratie. De overplaatsing bij het garn. te Padang-Pandja.tg, van den kap. kwm. V. W. J. van der Linden; bij de gew. int. van Atjeh en O., van den le It. kwm. C. Anten. VERLEEND. Infanterie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den lt. kol. P. D. W. Wilken; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de le lts. E. J. F. Vester, F. C. H. Hirschman en H. 0. Kerkkamp nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. A. G. Snijders. Artillerie. Zes md verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. A. van Cappelle. Genie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de 1. lts P. P. J. Casperz en C. F. de Rochemont. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. F. L. M. Schut; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de off. v. gez. le kl. D J. Hillinga en N. Munk; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. R. A. J. Snethlage. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kaps. J. Zijlstra en M. M. F Luppes; wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de le It. J. K. R. Doerrleben. Genie. Eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud vau recht op pensioen, de maj. J. H. ten Hoet op verzoek, eervol, ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de le lt. F. Raaijmaakers. TOEGELATEN. Infanterie. Tot de algemeene krijgskundige studiën aan de Hoogere Krijgsschool de le It. A. W. Cremer.

Indisch Militair Tijdschrift | 1895 | | pagina 611