4 INGETROKKEN. Infanterie. Het verleende verlof naar Europa, voor den tijd van een jaar wegens langdurigen dienst, aan den kap. P. H. Bodemeijer; de overplaatsing bij het 2e recr. bat., van den len It. P. E. Spaan en van den 2en It. M. J. Nix; de overplaatsing bij het 4e dep. bat. te Padang, van den kap. H. Yerschooff; de overplaatsing bij het garn. bat. van de Zuider en Ooster afd. v. Borneo, van den kap. K. W. Amiot. Gewijzigd. Het verleende verlof naar Europa, voor den tijd van een jaar wegens langdurigen dienst, in dat van twee jaren wegens ziekte aan den len It. kwm. J. A. Wilkens. VERLEEND. Generale Staf. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. J. J. K. Enthoven. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. W. van der Wielen en aan den 2en It. H. Klebach; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. C. G. Zaadnoordijk en aan den len It. R. E. van Dijk; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. A. Pieard en aan den kap. J. D. H. Janssen; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. F. P. L. van Deutekom. Artillerie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. M. H. Vis. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt. kwm. J. H. Bongaerts een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. int. W. I. Zwager. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kaps. E. W. van Baerle en J. Reerink; op verzoek, eervol, met ingang van 4 Februari 1896 wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. P. J. A. van Neer; op verzoek, eervol, met ingang van 2 Maart 1896 wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. C. Brand; eervol, als hulpinstructeur der kaderschool van het le dep. bat., de le lt. F. Schutt eervol als directeur der kaderschool van het 4e dep. bat. te Padang, de le It. J. L. A. de Grave;

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 531